جولای 28, 2019 مهتاب 0دیدگاه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورمحمدی ظهر امروز یک شنبه در حاشیه حضور مدیران استانی در شهرستان مراغه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: رصدخانه مراغه یکی از آثار مهم تاریخی استان است و یک اثر باستان‌شناسی بوده که عملیات احیای آن با همکاری شهرداری و میراث فرهنگی مراغه پیگیری می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شهرستان مراغه از جمله شهرستان‌هایی است که مشکل خاصی در آن وجود ندارد و مدیریت ارشد استان برای رفع مشکلات موجود تلاش می‌کند، افزود: در حال حاضر بیش از ۴۰ پروژه در شهرستان مراغه در دست اجرا است.

پورمحمدی همچنین با اشاره به اینکه آزادراه مراغه- هشترود یکی از پروژه‌های مهم استان است، گفت: ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای قطعه ۲ و ۳ این پروژه اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه آزادراه مراغه- هشترود در بیشتر فازها پیشرفت ۵۰ درصدی دارد، گفت: با وجود محدودیت منابع دولتی ولی به دنبال تسریع و تکمیل این پروژه مهم هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی امروز همچنین از اجرای طرح بازآفرینی شهری در بافت حاشیه‌نشین شهر مراغه و دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل حوزه استاندار و مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری نیز استاندار آذربایجان شرقی را در این سفر همراهی می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *