آگوست 16, 2019 مهتاب 0دیدگاه

به گزارش خبرنگار مهر، علی دارابی شامگاه جمعه در آئین افتتاح بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها با بیان اینکه جشنواره تولیدات مراکز صداو سیما فرصتی برای شناخت ظرفیت های استان ها است، اظهار کرد: توجه به نقاط ‌کمتر برخوردار و مرزی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

دارابی برنامه سازی در رسانه ملی به ویژه در مراکز صداو سیما در استان ها را از دیگر اهداف جشنواره تولیدات مراکز استان ها عنوان کرد.

وی بیان کرد: تولید برنامه هایی با محتوای تشویق اقشار مردم در جهت توجه به کالاهای داخلی را از راهبردهای صداوسیما در سال رونق تولید اعلام کرد.

معاون امور استان های صداو سیما با اشاره پیش رو بودن هفته دولت، گفت: این هفته فرصتی مناسب برای بیان خدمات مسئولان در حوزه های مختلف و نقد منصفانه و به دور از سیاه نمایی است.

دارابی افزود: موتور متحرک توسعه در نقاط مختلف کشور همواره مورد تاکید مدیران ارشد رسانه ملی بوده است.

صداو سیما گلوگاه انعکاس اخبار انتخابات است

وی همچنین به انتخابات امسال اشاره و اظهارکرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی باید انتخاباتی سالم باشد که وظیفه صداوسیما در این زمان حساس تر ار هز زمیان دیگری است به طوری که این سازمان گلوگاه انعکاس اخبار در این حوزه است.

معاون امور استان های صداو سیما با اشاره به اینکه اکنون موج مردم به سمت رسانه ملی است، گفت: مردم دیگر رسانه های ماهواری را قبول ندارند به طوری که موج بیشتر مردم به سمت رسانه های ملی است.

دارابی اظهارکرد: دشمنان با تبلیغات خود در رسانه های ماهواره ای می خواستند عظمت این نظام را خدشه دار کنند، اما مردم ما با حضور در جشن ۴۰ سالگی انقلاب ثابت کردند که دشمنان نمی توانند هیچ وقت این خیال خام خود را عملی کنند.

وی ادامه داد: آثار جشنواره تولیدات مراکز استان ها می تواند تولیدات زیربنایی را در خراسان شمالی فراهم سازد.

معاون امور استان های صداو سیما گفت: هنرمندان برنامه سازان و سفیرانی هستند که می توانند ظرفیت و پتانسیل های خراسان شمالی را بازگو کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *