آگوست 16, 2019 مهتاب 0دیدگاه

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر جاودان فر در جمع پیمانکاران و سازندگان مسکن مهر پردیس در خصوص تسریع در تحویل واحد ها و تکریم متقاضیان اظهار کرد:‌ در طول چند ماه اخیر روند اجرای پروژه ها با جدیت در حال انجام است و همه کارگاه های ساختمانی در همه فاز ها فعال شده است.

وی ادامه داد:‌ روند تحویل واحد ها تسریع پیدا کرده،  اما هنوز مشکلاتی داریم که عمدتا به نحوه عملکرد برخی از پیمانکاران در برخی از پروژه ها برمی‌گردد که گاها نارضایتی هایی را هم از سوی مردم به همراه داشته است.

جاودان فر با تاکید بر این‌که پیمانکاران فشارها را از روی دوش خود برداشته و به روی مردم بارگذاری می کنند و این برای ما اصلا پذیرفتنی نیست، گفت:‌ مردم ۸ سال است که منتظر خانه دار شدن هستند آن ها را دریابید، مشکلات آنها را مشکلات خودتان بدانید و در این شرایط اقتصادی سخت روند تحویل واحدها را تسریع ببخشید و با مردم مدارا کنید.

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس خطاب به پیمانکاران مسکن مهر، اظهار کرد: شما در جایگاه تولید کنندگان مسکن قرار دارید، دولت از شما حمایت می کند اما فراموش نکنید که عاقبت بخیری شما در خدمت به مردم است و عملکرد شما باید به‌گونه ای باشد که دعای مردم بدرقه راه شما قرار گیرد.

جاودان‌فر بیان کرد:  این هزینه ها شامل افرادی می شود که واحد ها آنها آماده بهره برداری است، اما از تحویل آن امتناع می کنند. با خدای خودتان معامله کنید، مردمی که نامه تحویل دریافت می‌کنند بعد از ۸ سال لبخند رضایت بر لب دارند و خوشحال می شوند ، خدایی ناکرده با رفتاری یا سهل انگاری خوشحالی مردم را برهم نزنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *